×

OZNÁMENÍ

Stránky ČeTIS ukončí svůj provoz k 24.10.2017. Ke stejnému datu vyexpiruje doména ctrebova.cz.
Pokud máte zájem o převod serveru nebo domény na Vaši firmu, kontaktujte mě s Vaší nabídkou na můj e-mail info@ctrebova.cz.

ČeTIS Česká Třebová - Informační servis pro město Česká Třebová a okolní obce

Vzhled této stránky je navržen pomocí CSS. Chcete-li stránku vidět tak, jak byla navržena, doporučuji vám nainstalovat si aktuální verzi některého z volně dostupných prohlížečů, které respektují platné standardy (Internet Explorer, Mozilla, Opera aj.).

ČeTIS Česká Třebová - Informační servis pro město Česká Třebová a okolní obce
NOVINKY: Běžkotoulky České televize, 14.3.2015
Anglická verze
English version
Anglická verze / English version

Úvodní strana

Naše nabídka:
Archiv & Odkazy
Co se děje ve městě
Diskusní fórum
Firmy & Instituce
Fotoalbum
i-Seznam města
Inzertní služba
Infrastruktura
Lokální média
Nemovitosti
Okolí & Poloha
Památky & Historie
Plán města
Rekreace & Sport
Školy
Ubytování
Události & Názory
Železnice

Tento server:
Novinky a změny
Statistiky přístupu
Služby pro vás
Vaše reklama

Naši zákazníci:
Klub Červenka
Ubyt. Za bazénem
Zlatá studánka

Úřady:
MěÚ Č.Třebová
ObÚ Přívrat
ObÚ Rybník
ObÚ Semanín
ObÚ Třebovice


© Marek & Petr
Stránských

1995-2015
Kontakt
Poslední úpravy:
15.6.2017


Diskusní fórum - Výpis podle času přidání

Téma: Družstevní bydlení

... obsahuje právě 7 příspěvků.

Původní příspěvky i reakce (odpovědi) na ně jsou řazeny tak, že novější jsou výše. Na této stránce je zobrazeno 20 nejnovějších příspěvků. K zobrazení starších příspěvků z tohoto tématu diskusního fóra využijte odkazy dole na této stránce.


Všechny příspěvky vyjadřují pouze názor svých autorů. Nepodepsané, urážlivé či jinak nevhodné příspěvky mohou být bez varování odstraněny.

Vypsat podle návaznosti Přidat příspěvek Vybrat jiné téma

Koupim byt nebo dum nejsem RK!!! Id: 29873

Autor: M., E-mail: amwaylady@seznam.cz
Vloženo: 13.07.2016 v 13:31:51, Z adresy: 37.48.12.196, Počítač: 37-48-12-196.tmcz.cz

Krasny den,Koupim byt nebo dum primo od vlastnika.Nejsem realitni kancelar coz ma sve vyhody a samorejme platim hotove!Takze RK prosim nevolat.Tel./SMS: 607637779

Odpovědět

Re: Re: Re: Dědictví bolševismu Id: 767, Ref: 766

Autor: Vladimír Hrdina, E-mail: hrdina.vladimir@seznam.cz
Vloženo: 04.05.2004 v 21:15:21, Z adresy: 193.165.222.1, Počítač: xena.ktct.cz

Souhlasím s Vámi pane Stránský. Pro tuto konkrétní mladou rodinu to mimo finanční ztráty (pokud jim nebudou peníze vráceny, včetně investic) znamená především ztrátu ideálu o spravedlnosti v našem městě a ve společnosti vůbec.

Tím však jsme v jádru problému. Pokud nechceme neustále hasit nějaký požár, je potřeba odhalit žháře, vzít mu z ruky sirky a umístit ho do klece.

Osoby, které mají ve vedení města něco společného se zpronevěrou peněz, dělím na čtyři kategorie:

a) ti, co to vymysleli

b) ti, co to realizovali

c) ti, co to přijali

d) ti, co kryjí a lžou veřejně

Není pro mě podstatné, kdo kolik zpronevěřil, ale že to ve své funkci udělal a nebyla to pouze paní tajemnice, jak se domníváte. Nejde přece o částku, ale o způsob jednání a chování vedoucích představitelů města, kteří spolupůsobí i na pravidla všeho dění v České Třebové rozhodující měrou. Prozatím vedeme diskusi na tato témata na ČeTISu. Já je však chci vést zcela veřejně tak, aby o těchto věcech věděl každý občan, neboť se blíží volby a já se nechci dožít toho, že takto bude jednat Pardubický kraj. Proto pracuji na reklamě, která vypukne v pravý čas.

Závěrem, nejde o částky, jde o charaktery a principy.

Přeji všem čtenářům pěkný den. Vladimír Hrdina

Odpovědět

Re: Re: Dědictví bolševismu Id: 766, Ref: 765

Autor: Marek Stránský, E-mail: marek(zavinac)stransky.cz
Vloženo: 04.05.2004 v 08:37:47, Z adresy: 193.165.239.134, Počítač: f-239-133.wl.skynet.cz

Doufám, že máte pravdu, pane Hrdina. Osobně považuji tento případ, kdy organizace (městský úřad a/nebo Teza) napálí nebo podvede jednotlivce (ať už schválně nebo nedbalostí) za podstatně horší, než když jednotlivec ošidí organizaci, čímž myslím případ s dárkem paní tajemnice - především vzhledem k těm částkám, o které jde. 850 tisíc znamená pro rodinu určitě víc než 850 korun pro radnici.

Odpovědět

Re: Dědictví bolševismu Id: 765, Ref: 764

Autor: Vladimír Hrdina, E-mail: hrdina.vladimir@seznam.cz
Vloženo: 03.05.2004 v 22:55:27, Z adresy: 193.165.222.1, Počítač: xena.ktct.cz

Dědictví bolševismu.

Vážený pane Stránský,

oceňuji to, že nazýváte věci pravými jmény. Pokud se tento případ zakládá na pravdě, je to skutečně lumpárna všech aktérů a diletantština tvůrců pravidel, která to vůbec umožnila. Věc uveřejnit je však především na rodině, která je takto postižena. Ta to zřejmě přes ČtZ učinila.

Jde však o to, zda věc bude veřejně dotažena do konce a ne viníky i sdělovacími prostředky přehrána do ztracena tak, jak to bylo v případě zpronevěry peněz na radnici. (Tedy prozatím, jak to na první pohled může vypadat). Pokud se Vám zdá, že „spím“, tak se Vám to opravdu jenom zdá. Dění sleduji velmi pozorně, možná až příliš. Je vidět, že mě prakticky vůbec neznáte a nejste sám. Já věci dotahuji do konce, přestože to teď chvíli není vidět, ale Ti, kterých se to týká, to dobře ví. Mám na to totiž spoustu času, své zásady a tím i výsledky. Navíc se blíží krajské volby, před kterými je potřeba aktérům lumpáren, kteří touží vstoupit do vyšší politiky řádně a veřejně poděkovat. Příprava na to také nějaký čas zabere.

Morálku, pane Stránský, můžeme strážit pouze tam, kde nějaká je.. Kde není, tam je veškerá snaha marná a to je náš případ. Jsme však od toho, abychom těm pravým veřejně a řádně poděkovali a tím se zabývám víc, než kdo může tušit. Věřím, že mi v pravý čas dáte za pravdu.

Mimo zabývání se lumpárnami mám ještě mnoho dalších aktivit tak, jako jsem je měl v minulosti, které vedou k propagaci drobných věcí v našem městě, pouze s vynecháním těch, kteří se honosí výsledky a pro uskutečnění neudělají téměř nic, protože je zajímají především zájmy vlastní, na které budou mít stále málo.

Vladimír Hrdina

Odpovědět

Dědictví bolševismu Id: 764

Autor: Marek Stránský, E-mail: marek(zavinac)stransky.cz
Vloženo: 02.05.2004 v 08:26:32, Z adresy: 62.24.92.159, Počítač: aa159.mistral.cz

Zajímalo by mě, jak se radnice postaví k případu prodeje domu s předplaceným bytem v Pražského ulici. Nechce to snad takto nechat??!! Pokud je pravdou, co píše pan Mikolecký v iČtZ, jde o pěkné svinstvo. Město si nechá od mladých lidí předplatit nájem na několi desítek let dopředu a v zápětí dům prodá. Přitom nenechá smluvně zajistit (nepatří snad TEZA městu?), aby lidé, co si předplatili za nájem jediného bytu 850 tisíc, zatímco celý dům stojí (vzhledem k této částce směšný) 1 milión, se stali členy družstva majitelů.

Docela by mě zajímalo, kdo je ona jedenáctka, která uvtořila družstvo (zde spíš "sobectvo") tak, aby nové nájemce vyšachovala. Jakou k tomu měla motivaci? Že by chtěla volný byt prodat za tržní cenu? No, prodají ho za milion a dům je tak vlastně nebude stát nic. Super! To se městu skutečně povedlo! Ti, co kdysi dostali na bydy zadarmo dekrety, dostanou nyní byty zadarmo do vlastnictví. Ti, co se za starého režimu nedostali k lizu a nebydlí, zaplatí 850 tisíc a skončí na ulici!

Místní "strážci morálky", Varačka i Hrdina k tomuto případu mlčí. Jde-li jim vždy tolik o tu morálku, jakto že se neangažují v tomto případu?

Odpovědět

PRIVÁT Id: 759

Autor: PaV, E-mail: artloko@seznam.cz
Vloženo: 06.04.2004 v 21:17:56, Z adresy: 193.85.68.189, Počítač: pra68-d189.gd.dial-up.cz

NALEHAVÁ ŽÁDOST:

Prosím sháním P R I V Á T pro svou dobrou přítelkyni, která studuje v České Třebové a má dva měsíce do maturity. Díky zklamání se v lidech teď němá kde složit hlavu.

Kdyby někdo z Vás byl ochoten pronajmout byt nebo třeba jen jeden pokoj na dva měsíce slušné osmnáctileté dívce moooc by jste pomohli. Děkuji

Pokud tedy někoho takového znáte prosím kontaktujte mě na 776 703 781 nebo na mail. Díky moooc - značka zpěchá.

Odpovědět

Převod bytu do osobního vlastnictví Id: 684

Autor: Milan Balad, E-mail: bamil@centrum.cz
Vloženo: 02.02.2004 v 21:51:32, Z adresy: 194.228.152.35, Počítač: a35-152.dialup.iol.cz

Vážení, využíváme nově otevřeného tématu a rádi bychom se zeptal na následující: Totiž, pokud někdo z vás požádal vedení SBD o převod bytu do osobního vlastnictví a splnil předepsané náležitosti řádně a včas, byl mu byt převeden do vlastnictví zápisem do katastru nemovitostí v termínu tak, jak si to vedení SBD svým vlastním předpisem stanovilo? My jsme požádali o převod bytu v červenci r.2003 a v témže měsíci jsme i zaplatili předepsané finanční poplatky, t.j. 1500,- a 1000,-Kč, takže byt nám měl být převeden do vlastnictví k 1.1.2004 (na což mělo SBD času habaděj), avšak když jsme se těsně před Vánoci, znepokojeni tím, že se stále nic neděje, zajímali jak to s naší žádostí je, zjistili jsme, že se s ní nedělo zatím vůbec nic. Teprve po naší urgenci (a co by se dělo bez ní, nevíme) úřednice družstva vypracovala potřebné dokumenty, my jsme byli nuceni urychleně běhat na SBD a na ověření podpisů na MěÚ, aby SBD mohlo doručit tyto dokumenty na katastrální úřad v Ústí n.O. 30.12.2003. Ve své směrnici však nemá, že do 1.1.doručí potřebné dokumenty na KÚ, nábrž, že od 1.1 budeme vlastníky bytu. Z Katastrálního úřadu nám totiž přišla vzápětí odpověď, že tam mají příliš mnoho práce a že potrvá nejméně další jeden měsíc, než se této záležitosti budou moci věnovat.A my se domníváme, že byt budeme mít v osobním vlastnictví teprve po zápisu do katastru nemovitostí. Nebo se mýlíme? Tak by nás docela zajímalo, jestli má někdo podobnou zkušenost jako my, nebo zda se pouze my těšíme takovéto zvláštní přízni SBD.

Manželé Baladovi

Odpovědět

Obnovit

Zpět nahoru