Pozvánka na 48. Lidový ples, požehnané Vánoce a úspěšný rok 2016
Autor: Jiří Vencl <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 25. 11. 2014V úvodu tohto článku, bychom chtěli všem čtenářům našich stránek popřát požehnaný advent, příjemné prožití vánočních svátků a vše dobré v roce 2016. Dovolujeme si vás pozvat na náš 48. Lidový ples. Jedná se o ples s nejdelší tradicí v našem městě. Koalice pro Českou Tťebovou ve spolupráci s MO KDU-ČSL Česká Tťebová a ZO strany Zelených v České Tťebové Vás tímto zvou na 48. tradiční LIDOVÝ PLES ples do Národního domu v České Třebové, v sobotu 6.února 2016 od 19.30 hodin.

Již nyní si můžete objednat vstupenky s místenkou na náš ples prostřednictvím internetových stránek na:http://kdu-csl.ctrebova.cz/objednavka.php

Vstupenky si můžete vyzvednout a zakoupit v prodejně květinářství Petr Freundl na Starém náměstí (cena 190 Kč- velký sál, 150 Kť ostatní prostory).

Ples se koná dne 6.února 2016 v Národním domě na Kozlovské ulici v České Třebové

začátek plesu v 19,30 hodin

Jako hlavní hudba vystoupí: Combo 2 z Litomyšle Podrobnosti na: . http://combo2.cz/.

V prostoru bowlingu cely večer hraje: cimbálová muzika Zádruha z Dolních Bojanovic,

podrobnosti na:
http://www.cimbalka.cz/uvod.html.

Ples moderuje Zuzana Kupková.

Těšíme se na vás. Cena vstupenek je také "tradiční", tedy: 190,- hlavní sál, 150 Kč do ostatních prostor. Samozťejmostí je bohatá tombola (vyhlídkový let, zajezd na Octoberfest a mnoho dalších vice jak 300 hodnotných cen .